AWAX KRAKÓW


Usługi montażu systemów alarmowych rozpoczęliśmy od momentu założenia firmy w1991 roku.
W tamtych czasach były to analogowe systemy polskiego producenta pod nazwą iRed.
Niektóre z tych zabytkowych już obecnie systemów, działały jeszcze kilka lat temu.
Kolejnym etapem rozwoju było wprowadzenie cyfrowych systemów kanadyjskiego producenta DSC oraz następnych bardziej zaawansowanych produktów firmy PARADOX.
Wraz z rozwojem rynku oraz pojawianiem się produktów polskich producentów wdrażaliśmy systemy SATEL i ROPAM.
Dzisiejsze systemy alarmowe pozwalają już na tworzenie inteligentnych budynków o zaawansowanej automatyce domowej, która pozwala na zdalny nadzór automatyki i zabezpieczeń za pomocą aplikacji na urządzenia mobilne.
Niektóre aplikacje pozwalają na integrację systemów alarmowych z monitoringiem CCTV.
Budowaliśmy już systemy ochrony termicznej serwerowni, sterowania bezpieczeństwem podnoszenia ładunków w budynkach gospodarczych, sterowania oświetleniem wielkich hal użytkowych.
Posiadamy w ofercie systemy sterowania bram, furtek i szlabanów za pomocą telefonu komórkowego i darmowych połączeń CLIP. Dla przykładu wybranie odpowiedniego numeru pozwala na otwarcie bramy z dowolnego miejsca, ale o regulowanym kalendarzem czasie.
Taki system otwiera drzwi rodzicom w pewnym przedszkolu. Wielu z was spotkało podobne rozwiązania do otwierania bram i szlabanów na osiedlach wspólnot mieszkaniowych.
Potrafimy zbudować system automatyki budynku, który w zależności od temperatury wewnątrz i na zewnątrz, pory dnia, kalendarza i wymagań inwestora będzie automatycznie wykonywał zaprogramowane wcześniej zadania.
Zapraszam do kontaktu .


Kontakt SMS
+48501139668

AWAX KRAKÓW
ul Myślenicka 153E
30-698 Kraków