AWAX KRAKÓW


Rozpoczynaliśmy budowę systemów CCTV od urządzeń analogowych. Były to systemy, które zapisywały obraz z czarnobiałych kamer niskiej rozdzielczości na taśmy magnetyczne magnetowidów poklatkowych.
Taki system był trudny do archiwizacji, wykonania kopii dla służb porządkowych oraz miał bardzo ubogi zestaw narzędzi do wyszukiwania poszukiwanych zdarzeń.
Wraz z rozwojem technologii wdrażaliśmy cyfrowe systemy rejestracji obrazu, aż do dzisiejszych wyspecjalizowanych inteligentnych automatycznych systemów monitoringu, które za pomocą kamer obrotowych potrafią autonomicznie bez pomocy operatora śledzić poruszające się pojazdy czy osoby w polu widzenia kamer obrotowych.
Współczesne systemy CCTV posiadają bardzo rozbudowany zestaw narzędzi, który pozwala wprowadzać wiele zautomatyzowanych procesów wyszukiwania, archiwizacji, powiadomienia operatora i użytkownika.
W oparciu o nowoczesne systemy monitoringu cyfrowego IP można uzyskać rozdzielczość zapisanego materiału do 12Mpix z inteligentną analizą archiwum zapisanych obrazów.
Nowoczesne systemy pozwalają na zdalny nadzór oraz odtwarzanie archiwum za pomocą komputerów oraz urządzeń mobilnych.
O usterkach i zdarzeniach informują drogą mailową lub powiadomieniami PUSH.
Praktycznie każdy użytkownik może nosić swój monitoring w kieszeni, a za pomocą kamer rozmawiać z osobami po drugiej stronie ekranu na innym kontynencie Ziemi.
Nowoczesne instalacje CCTV można integrować z domofonem, aplikacjami urządzeń mobilnych by za pomocą sieci LAN/WAN/WiFi /LTE, mieć możliwość łączności, nadzoru i sterowania furtkami, bramami lub oświetleniem.
Dzięki tej technologii można także nadzorować pracę zraszaczy czy robotów koszących.
Sami możecie wynaleźć nowe sposoby zastosowania tej technologii, a my pomożemy wam w ich realizacji.

Kontakt SMS +48501139668
AWAX KRAKÓW
ul Myślenicka 153E
30-698 Kraków